top of page
Szukaj

Rok 2024 - Nowe możliwości wsparcia

Zaktualizowano: 19 mar


Ochrona danych osobowych w straży miejskiej i gminnej

Dziękujemy za kolejny rok efektywnej współpracy w obszarze ochrony danych osobowych w Państwa jednostkach oraz wywiązywania się z obowiązków prawnych z nim związanych. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi nowymi możliwościami wsparcia dla kierowników jednostek w 2024 roku.

Stały kontakt, nasza wiedza i zdobywane uprawnienia powodują, że udaje nam się utrzymać usługę IOD na wysokim poziomie, co potwierdzają pozytywne wyniki coraz częstszych, zewnętrznych kontroli w prowadzonych przez nas jednostkach. Szczególną uwagę przywiązujemy do wzajemnych relacji, które są ważnym składnikiem codziennej współpracy.


Z roku na rok dołączają do nas nowe jednostki z terenu całego kraju - często z polecenia, za co szczególnie jesteśmy wdzięczni, bo to jednoznaczny wyraz aprobaty dla jakości pracy, którą na Państwa rzecz wykonujemy. Będziemy wdzięczni za kolejne polecenia, a dla tych, którzy się na to zdecydują przygotowaliśmy specjalne podziękowanie.


W przyszłym roku nadal będziemy starali się sprostać Państwa oczekiwaniom w zakresie świadczenia usługi Inspektora Ochrony Danych, ale również za namową dyrektorów, pragniemy rozszerzyć zakres naszych usług o dodatkowe aspekty. Nasze dodatkowe możliwości wsparcia kierowników jednostek od 2024 r. będą obejmowały następujące obszary:

  • Kontrola zarządcza - opracowanie rocznego planu działalności placówki, sprawozdanie z wykonania planu oraz oświadczenie o stanie kontroli zarządczej - działania mające zapewnić zgodność działalności z obowiązującymi przepisami prawa i procedurami wewnętrznymi oraz zwiększenie efektywności realizacji zadań własnych -> więcej informacji tutaj

  • KRI - Krajowe Ramy Interoperacyjności – obowiązkowy audyt wewnętrzny bezpieczeństwa informacji, który powinien być corocznie aktualizowany. Możliwy do wykonania w trzech wariantach (audyt w jednostce i stworzenie sprawozdania, audyt zdalny i stworzenie sprawozdania oraz audyt ze wspólnym opracowaniem gotowego dokumentu w formie szkolenia) -> więcej informacji tutaj

  • Normatywy kancelaryjno-archiwalne dla jednostek oświatowych - czyli dokumenty określające przepisy kancelaryjne i archiwalne tj.: instrukcja kancelaryjna, jednolity rzeczowy wykaz akt oraz instrukcja archiwalna -> więcej informacji tutaj

  • BHP – pełnienie służby BHP w jednostce oraz certyfikowane szkolenia okresowe dla pracowników

Mamy nadzieję, że spełnimy Państwa oczekiwania również w przyszłym roku.W przypadku zainteresowania dodatkowymi usługami prosimy o kontakt: 61 8280 921 lub kontakt@rodosfera.plDziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. W serwisie RODOsfera.pl piszemy o najważniejszych obowiązkach prawnych wynikających z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych oraz innych ważnych tematach dla oświaty. Jeżeli masz pytanie lub ciekawe tematy na POSTY, wyślij do nas taką informację - opublikujemy odpowiedź na BLOGU.
Dodatkowe informacje:


150 wyświetleń

Comments


Chcesz otrzymywać bezpłatne aktualności - Zarejestruj się

bottom of page