top of page
Szukaj

Poleć nas i odbierz swój BONUS!

Zaktualizowano: 6 gru 2023Szkoła - szkole, dyrektor - dyrektorowi, urzędnik - urzędnikowi, nauczyciel - nauczycielowi… Warto podzielić się informacją o swoich doświadczeniach i kontaktach bo teraz przynosi to dodatkowe, wymierne korzyści - szczególnie, gdy poleca się sprawdzone i tanie rozwiązania.

Jeżeli są Państwo zadowoleni z wyboru naszej firmy jako IOD (Inspektora Ochrony Danych), prosimy o przemyślenie kto jeszcze, w kręgu Państwa znajomych mógłby skorzystać z naszych rozwiązań.

Prosimy o informację o takim kliencie lub jego kontakt z nami, z podaniem informacji, że są przez Państwa poleceni, a my odwdzięczymy się NAGRODĄ.


Poleć nas jako IOD i wybierz jedną z trzech opcji nagrody:

  1. Za każdego poleconego klienta jeden miesiąc naszych usług GRATIS (ilu poleconych klientów tyle miesięcy bez opłaty)

  2. BON o wartości 200 zł za każdego poleconego klienta, do wydania na dowolne produkty w sklepie ALLEGRO (ilu poleconych klientów tyle bonów o wartości 200 zł)

  3. Zniżka 300 zł na dowolną usługę zakupioną w naszej firmie: audyt, szkolenie, dokumentacja (ilość poleconych klientów to wielokrotność kwoty 300 zł)


Aby otrzymać nagrodę prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 61 8280 921 lub o podanie nazw poleconych placówek w mailu: kontakt@rodosfera.pl


Jeżeli na tą chwilę nie możecie Państwo nikogo polecić, nie ma problemu - nasza propozycja aktualna jest do 31.12.2023 r. Tu znajdziesz Regulamin Promocji251 wyświetleń

Chcesz otrzymywać bezpłatne aktualności - Zarejestruj się

bottom of page