top of page
Szukaj

Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla organizatorów wypoczynku zimowego dzieci i młodzieży 2021/2022Z uwagi na okres ferii zimowych przypominamy o aktualnych wytycznych dla organizatorów wypoczynku zimowego dzieci i młodzieży przygotowanych przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Ministerstwem Zdrowia i Głównym Inspektoratem Sanitarnym.

Celem wydania wytycznych jest zmniejszenie ryzyka zakażenia dzieci i młodzieży podczas pobytu na wypoczynku.


W wytycznych pojawiły się zalecenia w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom podczas pobytu na wypoczynku, w tym procedury postępowania w przypadku kontaktu z osobą zakażoną koronawirusem SARS-CoV-2.


Wytyczne znajdą Państwo na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki:


Jednocześnie chcielibyśmy przypomnieć, by w ferworze zimowej zabawy i wypoczynku nie zapominać o naszej prywatności i bezpieczeństwie danych osobowych. Należy zachować ostrożność przy podawaniu swoich danych osobowych i weryfikować zasadność ich podawania w poszczególnych przypadkach. Takie podejście idealnie wpisze się w temat przewodni tegorocznego Dnia Ochrony Danych Osobowych, który obchodzić będziemy 28 stycznia - "Ochrona danych osobowych na co dzień". Dodatkowe informacje:


41 wyświetleń

Comments


Chcesz otrzymywać bezpłatne aktualności - Zarejestruj się

bottom of page