top of page
Szukaj

Ogólnopolski konkurs plastyczno-techniczny „Sensoryka w Stumilowym Lesie”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym ufundowaliśmy nagrody.


Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie oraz Fundacja Czysta Ziemia na Rzecz Walki z Odpadami z siedzibą w Warszawie zapraszają wszystkie dzieci, nauczycieli i rodziców do udziału w ogólnopolskim konkursie: „SENSORYKA W STUMILOWYM LESIE", w którym darczyńcą jest RODOsfera.pl.

Cel konkursu:

  • zachęcenie do wspólnej pracy rodziców z dziećmi, nauczycieli i dzieci

  • rozbudzanie zainteresowań ekologicznych

  • rozwijanie uzdolnień plastyczno-technicznych

  • rozwijanie wyobraźni przestrzennej oraz ćwiczenie sprawności manualnej


Wymogi konkursowe:

  1. Konkurs polega na wykonaniu przestrzennej tablicy sensorycznej, manipulacyjnej z dowolnych materiałów wtórnych np. papier, metal, drewno, sznurek plastik, części starych zabawek, bezpiecznych elementów sprzętów elektrycznych itp.

  2. Praca może być wykonana przez dzieci przy współpracy nauczycieli lub rodziców

  3. Każda placówka może nadesłać max 3 prace.

  4. Nadesłane prace mogą być dowolnego formatu

  5. Każda praca powinna posiadać etykietę z informacjami: - imię, nazwisko i wiek uczestnika, - imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem, którego praca została wykonana; - nazwę, adres pocztowy, telefon i adres e-mail placówki; - do każdej pracy powinna być dołączona wydrukowana i wypełniona zgoda na udział w konkursie

Wszelkie informacje o konkursie znajdą Państwo na stronie www organizatoraDziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. W serwisie RODOsfera.pl piszemy o najważniejszych obowiązkach prawnych wynikających z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych oraz innych ważnych tematach dla oświaty.Dodatkowe informacje:

307 wyświetleń

Comments


Chcesz otrzymywać bezpłatne aktualności - Zarejestruj się

bottom of page